Strona główna Twoje miasto

Spotkanie dla młodych z osiedla Stare Miasto

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu oraz Zarząd Osiedla Stare Miasto w ramach programu aktywności lokalnej projektu systemowego „Twoja aktywność szansą na sukces!” serdecznie zapraszają dzieci i młodzież wraz z rodzicami i dziadkami z Osiedla Stare Miasto na spotkanie o charakterze sportowo-rekreacyjnym, współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, które odbędzie się w niedzielę (22.06.2014r.) o godz. 14.00 na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. Wstęp wolny!

W programie spotkania o charakterze sportowo-rekreacyjnym przewidziano mnóstwo atrakcji m.in.: punkty informacyjne oraz stoiska tematyczne, artystyczne malowanie twarzy, zabawy z chustą animacyjną dla dzieci, wielkie grillowanie i inne smakołyki dla uczestników spotkania, konkursy sportowo-zręcznościowe dla dzieci i młodzieży z nagrodami m.in.: konkurs rzut na odległość oraz do celu, konkurs tor przeszkód, drużynowe przeciąganie liny i wiele innych.

Partnerzy lokalni i współorganizatorzy:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu, Zarząd Osiedla Stare Miasto, Urząd Miasta Nowego Sącza, Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu, Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu, Komenda Straży Miejskiej w Nowym Sączu, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu, SPZOZ Sądeckie Pogotowie Ratunkowe, MOSiR w Nowym Sączu, MPK w Nowym Sączu, PWSZ w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Sączu, Zespół Szkół nr 4 w Nowym Sączu, Sądecki Uniwersytet III Wieku

starowka

Reklama