Strona główna Twoje miasto

Spotkanie na temat zagrożeń i zapobiegania smogowi

smog w Nowym Sączu ilustracjaSmog jest problemem, który w naszym mieście powinien być szybko rozwiązany. Jest on najpoważniejszym zagrożeniem dla nas i dla kolejnych pokoleń. Chcemy wreszcie rozpocząć poważną dyskusję na ten temat.

Spotkanie na temat zagrożeń i zapobiegania smogowi odbędzie się w Hotelu Beskid, 31 stycznia (środa) o g. 17.00. W programie wystąpienia gości, którzy są zaangażowani w walkę ze smogiem.

„Po co pali się w piecu? Ubóstwo energetyczne – drugie dno smogu”, taką prelekcję wygłosi Wojciech Treter z portalu CzysteOgrzewanie.pl. Naszym Gościem będzie także Pan Krzysztof Woźniak z Grupa Zdrowego Oddychania, który opowie o „Projekt – Ogrzewaj Bez Dymu – praktyczne aspekty walki ze smogiem”. Jeżeli Was też interesuje jak oddychać czystym powietrzem – zapraszamy i liczymy na Wasz głos w dyskusji!

Spotkanie organizuje Hotel Beskid i Sądecki Sztetl. Zapraszamy – wstęp wolny!

tekst i zdjęcie nadesłane przez organizatorów

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama