Strona główna Twoje miasto

Spotlight: Poszukiwani młodzi zdolni

spotlight Nowy Sącz

Śpiewasz solo lub grasz na instrumencie? Masz własny zespół i chciałbyś zaprezentować się innym? A może zwyczajnie znasz kogoś, kim warto się pochwalić? Stowarzyszenie „Dla Miasta” jest zawsze otwarte na utalentowane osoby, dlatego wychodzimy wam na przeciw i ruszamy z nową akcją Spotlight!

Chcemy stworzyć dla was miejsce, w którym każdy będzie mógł pokazać swoją twórczość muzyczną – nowe kawałki, wideoklipy, EP-ki, albumy, koncertówki i wiele więcej. A to tylko przedsmak tego, co mamy wam do zaoferowania. Zatem jeśli masz nie mniej niż 16 lat i kochasz muzykę, to być może jesteś osobą, której szukamy! Zainteresowany? Czytaj dalej!

Chcesz żebyśmy napisali o Tobie? Na adres spotlight@vp.pl wyślij swoje zdjęcie/zdjęcia oraz piosenki/teledyski, jakie posiadasz w sieci. Nie zapomnij dopisać kilka słów o sobie i swojej twórczości.

Posiadasz własny zespół i chcesz go zaprezentować innym? Na adres spotlight@vp.pl wyślij zdjęcie/zdjęcia całego zespołu, wasze utwory lub teledyski, które już posiadacie. Pamiętaj, aby napisać trochę o waszym zespole – napisz także historię jego powstania.

Masz gotowy album i chcesz, aby dowiedziało się o nim więcej osób? Wyślij nam płytę do recenzji. Napisz w mailu wszystkie niezbędne informacje: kiedy premiera, kto jest wydawcą, kto dystrybutorem oraz info o zespole i płycie. Nie zapomnij dosłać okładki i zdjęć. Na wszystkie informacje czekamy pod adresem spotlight@vp.pl.

Twórzcie muzykę! A my zajmiemy się jej promocją! I pamiętajcie…

„Jeżeli uważacie, że coś jest czymś więcej niż jest w rzeczywistości, wtedy to staje się czymś więcej niż jest w rzeczywistości” – Paul Stanley, KISS

*Uwaga! Spotlight nie kieruje się kolejnością zgłoszeń i zastrzega sobie prawo ich selekcji. Wszelkie zapytania i wątpliwości prosimy kierować na adres mailowy spotlight@vp.pl

tekst nadesłał Bartosz Szarek

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama