Strona główna Kultura i imprezy

Sylwester na Rynku

Koncerty zespołów No Brothers i Pora Wiatru, pokaz sztucznych ogni oraz zabawa na lodowisku to główne atrakcje tegorocznego Sylwestra na nowosądeckim Rynku.

Impreza dla gości i mieszkańców rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 22. Jako pierwsza zagra nowosądecka grupa No Brothers a przed północą na scenie pod ratuszem pojawi się krakowski zespół Pora Wiatru.

– Tuż przed północą wysłuchamy życzeń noworocznych prezydenta miasta, wzniesiony zostanie noworoczny toast i rozpocznie się pokaz sztucznych ogni – zapowiada Małgorzata Grybel, rzeczniczka prezydenta miasta.

Impreza ma zakończyć się około 1 w nocy. Do tej pory będzie też czynne lodowisko pod ratuszem, gdzie będzie można bawić się na własnych, bądź wypożyczonych (za 2 złote) łyżwach.

– Nad bezpiecznym przebiegiem imprezy czuwać będzie ochrona, straż miejska i oczywiście służby medyczne oraz policja. Wzorem ubiegłych lat, na rogatkach Rynku, będzie odbywać się kontrola wszystkich osób udających się na sądecki Rynek – zaznacza rzeczniczka.

Na organizację imprezy miasto wyda około 50 tysięcy złotych.

(iw)

sylwester na rynku Nowy Sącz 2015

Reklama