Strona główna Twoje miasto

Szkolenie na temat gospodarowania na rzecznych obszarach Natura 2000

misja naturaZapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym eksploatacji i zagospodarowania złóż żwirów na górskich obszarach Natura 2000. Szkolenie organizowane jest przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych w ramach projektu „Misja Natura” pod patronatem Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Krakowie.

Szkolenie odbędzie się 19 kwietnia 2017 r. w godzinach 14:00-16:45 w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu przy ul. Jagiellońskiej 33 w sali nr 207.

Szkolenie adresowane jest do starostów, burmistrzów, wójtów, sołtysów, radnych, lokalnych przedsiębiorców i mieszkańców z gmin: Nowy Sącz, Stary Sącz, Łącko, Podegrodzie, Chełmiec, Łukowica, Kamienica, Ochotnica Dolna, Krościenko nad Dunajcem, Szczawnica.

Szczegółowe informacje o szkoleniu dostępne są na stronie internetowej www.misjanatura.fwie.pl lub pod numerem telefonu 691 925 100.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

tekst nadesłany przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama