Strona główna Wiadomości

Trwają poszukiwania zaginionego Kazimierza Karpiela

Reklama
poszukiwania Kazimierza Karpiela
Zaginiony Kazimierz Karpiel. Wzrost ok. 175 cm, krępa budowa ciała, włosy siwe, duża, widoczna łysina, wąsy, oczy ciemne. Fot. przekazane przez KMP NS.

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu poinformowała w poniedziałek, że prowadzi poszukiwania zaginionego Kazimierza Karpiela.

Nie wiadomo, kiedy mężczyzna dokładnie wyszedł z domu – policja podaje okres między sobotą 23 listopada godz. 08.00 a niedzielą 24 listopada godz. 11.20. – Do chwili obecnej nie powrócił. Od tego czasu nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną – czytamy w komunikacie Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Akcja poszukiwawcza prowadzona jest od niedzieli. Według nieoficjalnych informacji 66-letni mężczyzna był związany z poprzednimi władzami kasy zapomogowo-pożyczkowej działającej w spółce Newag; w kasie niedawno ujawniono brak około 650 tys. zł. Również nieoficjalnie wiadomo, że w mieszkaniu mężczyzny znaleziono list, który miał się odnosić do tej sprawy.

– W dniu zaginięcia 66-latek mógł być ubrany w spodnie dżinsowe, ciemną kurtkę i buty trekkingowe. Zabrał ze sobą plecak w kolorze ciemnym. W razie posiadania jakichkolwiek informacji o miejscu pobytu zaginionego Kazimierza Karpiela należy kontaktować się z Komendą Miejską Policji w Nowym Sączu (oficer dyżurny: tel. 18 442 46 30 / numer alarmowy: 112) lub z najbliższą jednostką Policji – informuje sierż. Monika Mordarska, p.o. Oficera Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

(edred)

Reklama