Strona główna Twoje miasto

Trwają zapisy do XI edycji Deichmann Minimistrzostw, ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego dla dzieci

Deichmann Minimistrzostwa

Do 23 marca trwają zapisy do XI edycji Deichmann Minimistrzostw, ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego dla dzieci. Już po raz kolejny jednym z miast rozgrywkowych jest Nowy Sącz.

Zgłoszenia przyjmowane są w czterech kategoriach wiekowych:

– U-7 – 2011 i młodsi
– U-9 – 2009 i młodsi
– U-11 – 2007 i młodsi
– U-13 – 2005 i młodsi

Formuła gry dla poszczególnych kategorii wiekowych jest taka sama jak w poprzednich edycjach. Poza jednym wyjątkiem! W tym roku na najstarszych uczestników turnieju czeka niespodzianka. Do tej pory ich zmagania kończyły się na Finale Miejskim, teraz zwycięskie zespoły, podobnie jak drużyny z U-9 oraz U-11, awansują do ogólnopolskiego Finału Finałów. Zmagania w U-7 mają charakter festynu piłkarskiego (chyba, że koordynator w porozumieniu z trenerami wszystkich zespołów zadecyduje inaczej) i kończą się na szczeblu regionalnym, na zakończenie każda drużyna otrzyma pamiątkowy puchar.

Terminarz XI edycji:

Otwarcia Eliminacji Miejskich pomiędzy 7 a 22 kwietnia (zależy od koordynatora oraz możliwości obiektu),
Finały Miejskie kategorii U-7: wedle decyzji koordynatora,
Finały Miejskie kategorii U-13: 2-3 czerwca,
Finały Miejskie kategorii U-9 i U-11: 9-10 czerwca,
Ogólnopolski Finał kategorii U-13: 16 lub 17 czerwca,
Ogólnopolski Finał kategorii U-9 i U-11: 22-24 czerwca.

Nagrodą główną dla zwycięzców edycji 2018 są wyjazdy na mecz Ligi Mistrzów (w kategoriach U-9 oraz U-11) oraz Borussii Dortmund (U-13).

Regulamin turnieju dostępny jest na www.kochamsport.pl. Rozgrywki skierowane są głównie drużyn reprezentujących klub sportowy, szkołę, osiedlę czy parafię. W miarę możliwości przyjmowane będą zgłoszenia indywidualne. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 509 110 073.

tekst nadesłany przez Stowarzyszenie Kochamy Sport

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama