Strona główna Twoje miasto

Turniej Kibice Razem 2017

Kibice Razem 2017

 

W dniach 9-10 września koordynatorzy Ośrodka Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz, udali się z grupą 8 zawodników w wieku 11-12 (Orlik U-11) lat na turniej piłkarski Kibice Razem 2017, którego organizatorem był Polski Związek Piłki Nożnej.

W sobotę po planowanym przyjeździe drużyn do ośrodka sportu i rekreacji Wawrzkowizna, pod Bełchatowem, na młodych zawodników czekały atrakcje w postaci parku linowego, rowerków wodnych oraz gokartów. Wieczorem odbyło się wspólne ognisko, na którym rozlosowane zostały grupy.

W niedzielę o godzinie 9 wystartował turniej, w którym wystąpiło 16 drużyn reprezentujące ośrodki w Polsce: Arka Gdynia, Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Lech Poznań, GKS Tychy, Miedź Legnica, Motor Lublin, GKS Bełchatów, Polonia Warszawa, Korona Kielce, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok, Górnik Zabrze, Ruch Chorzów, Sandecja Nowy Sącz oraz gościnnie Stal Mielec.

Drużyna reprezentująca Ośrodek Kibice Razem Sandecji Nowy Sącz zajmuje 5 miejsce w turnieju. W grupie wygrywamy spotkania z Śląskiem Wrocław 6:0, Jagiellonią Białystok 4:1 oraz Arką Gdynia 4:0, niestety w ćwierćfinale po karnych przegrywamy z Lechią Gdańsk.

Dziękujemy naszym młodym piłkarzom za godne reprezentowanie naszego miasta oraz gratulujemy zwycięstwa w turnieju drużynie Stali Mielec.

tekst i zdjęcie nadesłali Koordynatorzy Programu Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.