Strona główna Twoje miasto

Turniej piłki nożnej Grupy „My Kochamy Nowy Sącz”

Reklama

13.01.2018 odbył się pierwszy turniej piłki nożnej o Puchar Grupy My Kochamy Nowy Sącz w nowosądeckiej hali MOSIR. W zawodach brało udział 32 drużyny co daje około 250 zawodników. Organizatorem i koordynatorem zawodów był Maciej Rogóż. Turniej był całkowicie bezpłatny.

Warto dodać, iż Turniej poprzedziła uroczysta ceremonia oficjalnego losowania grup w Sądeckim Ratuszu. Spotkanie zgromadziło wiele drużyn. Rozlosowane zostało 8 grup po 4 zespoły w każdej. Losowanie miało przebieg profesjonalny, gdyż tak samo jak same rozgrywki odbywały się na takich samych zasadach jak Mistrzostwa Świata. Przebieg gali przygotował i koordynował Maciej Rogóż.

– Jako koordynator bardzo się cieszę z ogromnego zainteresowania turniejem. Był to I noworoczny turniej o Puchar Grupy My Kochamy Nowy Sącz, która cyklicznie organizuję imprezy dla ludzi z naszego miasta. Łącznie rozegraliśmy 64 mecze, co tylko potwierdza bardzo wysokie zainteresowanie piłką nożną w Nowym Sączu – powiedział Maciej Rogóż.

Zawodnicy zostali nagrodzeni nie tylko Pucharem ale także medalami. Obserwatorzy zawodów wyłonili również najlepszego zawodnika turnieju oraz bramkarza. Również uhonorowany został najlepszy strzelec zawodów. Specjalne statuetki wręczył najlepszym Maciej Rogóż.

Wyniki zawodów:

1 miejsce: Zraszacze Muraw

2 miejsce: Somsiedzi

3 miejsce: Zwariowane Wisienki

Król Strzelców: Michał Uroda

MVP turnieju: Zaczyk Michał

Najlepszy bramkarz: Piotr Kędziora

tekst i zdjęcie nadesłał Maciej Rogóż

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama