Strona główna Twoje miasto

Turniej piłki nożnej na stadionie Biegoniczanki

KS Biegoniczanka turniej
fot. A4 Design Kamil Polakiewicz

Dnia 9.06.2018r. Grupa My Kochamy Nowy Sącz wyszła z kolejną inicjatywą organizując po raz kolejny turniej piłki nożnej. Turniej odbył się na Stadionie KS Biegoniczanka Biegonice. Turniej odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych. Koordynatorem turnieju był Maciej Rogóż.

– Dziękuję serdecznie za pomoc Przedstawicielom Klubu Sportowego KS Biegoniczanka za przygotowanie boiska. Mieliśmy tę przyjemność już po raz drugi rozgrywać świetny turniej na tym obiekcie. Poziom turnieju stał na ogromnym poziomie. Gratuluję zwycięzcom oraz uczestnikom – powiedział koordynator zawodów Maciej Rogóż.

Wyniki:
Grupa młodsza:
1 miejsce Dzikie Dziki
2 miejsce Szymkownicy Rozbójnicy
3 miejsce Beton i Kamienie
4 miejsce Teletubisie

Najlepszy zawodnik turnieju grupy młodszej Szymon Węgrzyn.

Grupa starsza:
1 miejsce GongiTambaj
2 miejsce Coco Jambo
3 miejsce FC Kopacze

Najlepszy zawodnik turnieju grupy starszej Dawid Tarsiński.

Turniej honorowym patronatem objął Pan Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak Nowak dla Miasta oraz Pan Poseł Wiesław Janczyk.

tekst nadesłał Maciej Rogóż

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama