Strona główna Twoje miasto

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS – bezpłatne szkolenia i porady ekspertów

tydzień przedsiębiorcy 2019 Nowy Sącz

Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa i Nowy Targ to miasta gdzie, od 23 do 27 września, będzie można skorzystać z pomocy ekspertów i wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza osoby prowadzące własny biznes na specjalnie przygotowany dla nich Tydzień Przedsiębiorcy.

Tydzień Przedsiębiorcy skierowany jest do osób, które prowadzą własną firmę, księgowych, kadrowych, ale też do tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z własnym biznesem. Hasłem tegorocznego przedsięwzięcia jest „Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie”.

Przygotowaliśmy cykl bardzo ciekawych szkoleń i dyżurów ekspertów. Spotkania prowadzone będą nie tylko przez pracowników ZUS, ale również przez przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego czy Polskiego Funduszu Rozwoju Portal PPK. Poruszone zostaną różne ważne kwestie, takie jak np. legalne zatrudnianie obywateli polskich i cudzoziemców oraz korzyści z tym związane. Powiemy także o tym na jakie ulgi w spłacie zadłużenia mogą liczyć przedsiębiorcy w finansowych tarapatach.

Do udziału w szkoleniach zapraszamy również obcokrajowców, którzy podjęli pracę na terenie Polski.

Szczegółowe informacje i terminy dostępne są w naszych placówkach oraz na stronie zus.pl w zakładkach „Seminaria” i „Harmonogramy” lub pod nr tel. 18/449-81-96, kom 502-001-021; e-mail: rzecz.nowysacz@zus.pl.

Harmonogram szkoleń:

materiał nadesłała Anna Szaniawska, regionalny rzecznik ZUS w województwie małopolskim

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na redakcja@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama