Strona główna Twoje miasto

Uczestnicy XIV Forum Ekonomicznego Młodych Liderów z wizytą w Ratuszu

Wiceprezydent Magdalena Majka spotkała się w sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza z uczestnikami XIV Forum Ekonomicznego Młodych Liderów. Wiceprezydent, przekazała gościom z 35 krajów życzenia wspaniałego pobytu w Nowym Sączu i owocnych spotkań odbywających się w ramach Forum.

Z ogromną radością witam państwa, uczestników Forum Ekonomicznego Młodych Liderów w sali, gdzie obraduje Rada Miasta Nowego Sącza – powiedziała wiceprezydent Magdalena Majka. – Patrząc na was trochę państwu zazdroszczę. Widzę, że wasze umysły są pełne energii, pomysłów i kreatywności. To jest coś co my obecni liderzy, już częściowo wykorzystaliśmy. Mam pełną świadomość tego, że kiedyś to wy zajmiecie nasze miejsce. Tak właśnie powinno być i mam nadzieję, że kiedy do tego dojdzie, zrobicie to jeszcze lepiej od nas. Mam nadzieję, że pobyt w Nowym Sączu pomoże wam w osiągnięciu tego celu.

Na Forum Młodych Liderów odbędą się panele dyskusyjne, spotkania z przedsiębiorcami i menedżerami i warsztaty tematyczne. W jednym z nich weźmie udział prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel. Udział zapowiedziało około 400 młodych liderów z 35 krajów świata.

Spotkanie w sądeckim Ratuszu umilił gościom zespół “Sądeczoki”.

tekst i zdjęcie: Biuro Prasowe Urzędu Miasta Nowego Sącza