Strona główna Wiadomości

Uwaga – utrudnienia w ruchu w centrum oraz na Al. Piłsudskiego

utrudnienia w ruchu Nowy Sącz
Fot. Google

Od środy do niedzieli zmiany w organizacji ruchu w centrum miasta spowodowane imprezami odbywającymi się na Rynku. Natomiast od czwartku rozpoczyna się miesięczny remont nawierzchni Al. Piłsudskiego.

Jaki informuje Urząd Miasta Nowego Sącza 5 lipca w czasie imprezy z okazji awansu piłkarzy Sandecji do Ekstraklasy, od 18:00 do 21:30 nastąpi zamknięcie ul. Lwowskiej od ul. Matejki do Rynku, zamknięcie pierzei Rynku od ul.Lwowskiej do ul. Piotra Skargi, a także zamknięcie pierzei Rynku od ul. Dunajewskiego do ul. Jagiellońskiej (wzdłuż postoju TAXI). 21:30 – 22:00 – całkowite wstrzymanie ruchu w Rynku i włączenia ze wszystkich dochodzących ulic.

8 lipca (Imieniny Miasta Nowego Sącza): 16:00 – 22:00 – wyłączenie z ruchu ulic: Lwowskiej od Matejki do Rynku oraz Rynku, poza pierzeją za Ratuszem;

8 lipca 18:45-21:00. Czasowe zamknięcia ruchu na trasie przemarszu uczestników uroczystości „Upamiętnienie męczeństwa Polaków z Wołynia i Galicji Wschodniej dokonanego przez UPA i OUN”, ulice: Kościuszki, Jagiellońska, Mickiewicza, Al. Wolności (do Starego Cmentarza).

9 lipca (Imieniny Miasta Nowego Sącza): 19:00 – 21:45 – wyłączenie z ruchu ulic: Matejki od Lwowskiej do Rynku oraz Rynku, poza pierzeją za Ratuszem; 21:45 – 22:00 – całkowite wstrzymanie ruchu w Rynku i włączenia ze wszystkich dochodzących ulic.

Natomiast 6 lipca rozpoczyna się remont nawierzchni Al. Piłsudskiego na odcinku od ul. I Brygady do wjazdu na teren Parku Sportów Miejskich (pumptrack). Prace zaplanowane na 30 dni będą prowadzone na części jezdni.

(iw)

Reklama