Strona główna Twoje miasto

V edycja Biegu Charytatywnego – Run 4 a Smile

Run 4 a Smile 2018

2 czerwca 2018 roku na terenie nowosądeckiego Miasteczka Galicyjskiego odbędzie się V edycja międzynarodowego biegu charytatywnego Run 4 a Smile, organizowanego przez Studentów Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

W tym roku celem jest zbiórka pieniężna sumy 8000 zł. Zebrane pieniądze zostaną w całości przeznaczone na leczenie  i rehabilitację podopiecznego Stowarzyszenia Sursum Ccorda, 8-letniego Kacperka Matusika, cierpiącego na niedowład nóg i rąk oraz epilepsję.

– Projekt jest bardzo ambitny i trudny do wykonania, ale możliwy do zrealizowania dzięki współpracy z organizacjami i stowarzyszeniami nowosądeckimi, sponsorami oraz mediami – w tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim dotychczasowym  partnerom i patronom medialnym – mówi dr Justyna Sokołowska Woźniak, koordynatorka projektu. – Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w biegu, do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody – dodaje i zaprasza do udziału w wydarzeniu organizowanym przez WSB-NLU.

Z roku na rok bieg staje się coraz bardziej rozpoznawalny w regionie, o czym świadczy ciągle rosnąca liczba uczestników – w ubiegłym roku w zawodach wzięło udział ponad 400 osób, a w 2016 roku 300 uczestników. Obecnie do wsparcia finansowego zgłosiło się około 30 firm z Nowego Sącza i okolic, a patronat generalny nad wydarzeniem objęła firma LOTOS.

Gośćmi specjalnymi będą: Violka Marcinkiewicz,  No Brothers Acoustic Duo oraz piłkarze MKS Sandecja Nowy Sącz, którzy przeprowadzą rozgrzewkę uczestników biegu.

Informacje o Run 4 a smile

tekst nadesłany przez organizatorów

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.