Strona główna Twoje miasto

W Szpitalu Medikor w Nowym Sączu urodziło się już 10 tysięcy dzieci

szpital medikor nowy sącz narodziny 10-tysięcznego dziecka

Wielkie narodziny w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym MEDIKOR w Nowym Sączu przy ul. Rzemieślniczej 5. 10 000 pacjent – Leoś, syn Karoliny i Arkadiusza przyszedł na świat 14.05.2019 roku o godzinie 14:00.

Jest to drugie dziecko Pani Karoliny urodzone w Szpitalu MEDIKOR. Pierwszy poród odbył się 2 lata temu. Oba porody były porodami naturalnymi. Leoś – 10 000 tysięczny pacjent był pod stałą opieką pani ordynator – lek. med. Marty Sudoł, zarówno w brzuszku mamy, jak i podczas przyjścia na świat.

– Serdecznie gratuluję Rodzicom i małemu Leosiowi. Życzę całej Rodzinie, a w szczególności naszemu 10000 pacjentowi wszelkiej pomyślności. Niezmiernie cieszy mnie, że już od ponad 4 lat Szpital MEDIKOR przy ul. Rzemieślniczej 5 służy przyszłym Mamom i jest tak chętnie przez nie wybierany – powiedział Tomasz Wiśniewski, Prezes Zarządu Grupy Neomedic.

W dniu dzisiejszym (17 maja) szczęśliwym Rodzicom i Leosiowi, Dyrektor Szpitala MEDIKOR – Roman Bański wraz z zespołem medycznym pogratulował i wręczył wyprawkę.

– 10 000 pacjent po około 4,5 roku działalności naszego szpitala jest dużym zaskoczeniem, ponieważ nie spodziewaliśmy się tak licznych porodów w tak krótkim czasie. Bardzo cieszymy się, że pacjenci obdarzają nas dużym zaufaniem i cenią naszą pracę. Oczywiście dziękujemy również całemu personelowi, bez którego ten sukces nie mógłby istnieć – mówi Roman Bański, Dyrektor Szpitala i Opieki Ambulatoryjnej MEDIKOR

Szpital Położniczo-Ginekologiczny MEDIKOR przy ul. Rzemieślniczej 5 został otwarty 1 grudnia 2014 r. Działa w oparciu o najwyższe standardy jakości zapewniając pacjentkom bezpieczeństwo medyczne, sprawność organizacyjną i szczęśliwe rozwiązanie w komfortowych warunkach i atmosferze wzajemnego zaufania. Szpital MEDIKOR świadczy w sposób skoordynowany opiekę położniczą dla kobiet oraz neonatologiczną dla noworodków. Jesienią 2017 roku Szpital MEDIKOR dołączył do elitarnego grona szpitali Akredytowanych przez Ministra Zdrowia uzyskując wynik 87% spełnienia standardów akredytacyjnych.

Kompleksową opiekę świadczy w Szpitalu profesjonalny (wykwalifikowany i doświadczony) zespół lekarzy, położnych, pielęgniarek i konsultantów z różnych dziedzin medycyny, w tym psychologów, doradców laktacyjnych i specjalistów z wielu innych dziedzin. Zespół na co dzień w swoich decyzjach jest wspierany światowej klasy sprzętem medycznym i możliwością wykonania specjalistycznych badań diagnostycznych, w tym badań KTG, USG.

tekst i zdjęcie nadesłała Grupa Neomedic

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na redakcja@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama