Strona główna Twoje miasto

Weekend z Funduszami

Departament Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego organizuje kolejną edycję wydarzeń promujących Fundusze Europejskie w Małopolsce.

Tegoroczny cykl pod nazwą „Weekend z Funduszami”, zaplanowany jest w okresie od kwietnia do października, w 15 miejscowościach regionu.  Główną ideą „Weekendów z Funduszami” jest zainteresowanie mieszkańców regionu środkami unijnymi zarówno w kontekście aktualnych naborów, jak i prezentacja inwestycji powstałych dzięki unijnemu wsparciu.

W dniach 19-20 maja Miasteczko Funduszowe i Mobilny Punkt Informacji o FE zagoszczą na nowosądeckim Rynku.  W sobotę od godz. 13:00 do 19:00 zaplanowano:

– konsultacje nt. unijnych dotacji w Mobilnym Punkcie Informacji o Funduszach Europejskich,

– prezentacje Beneficjentów  Funduszy Europejskich – wśród nich znajdą się m.in. Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, Park Dinolandia z Inwałdu, LavaVision, MedApp S.A., Protech Sp. z.o.o., Zakład Mechaniczny ,,Precyzja”,

– quizy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami: do wygrania tablet, hulajnoga i deskorolka,

– bezpłatna strefa atrakcji dla całej rodziny,

– o 19:00 kino plenerowe i pokaz filmu „Iluzja”.

W niedzielę w godz. od 9:00 do 17:00 nasi specjaliści będą udzielać informacji na temat  możliwości skorzystania z unijnego wsparcia na założenie firmy, rozwój istniejącego biznesu, wymiany starego pieca i dofinansowanych kursów językowych lub prawa jazdy.

Dokładny program i więcej informacji na stronie www.weekend.fundusze.malopolska.pl

Wszystkie atrakcje Weekendu z Funduszami są bezpłatne.

tekst nadesłany przez organizatorów

weekend z funduszami Nowy Sącz

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama