Strona główna Twoje miasto

Wiśniowski „Zasłużony dla Gminy Chełmiec”

18. września Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski oraz Przewodniczący Rady Gminy Chełmiec Józef Zygmunt nadali odznaczenia „Zasłużony dla Gminy Chełmiec”. Wśród wyróżnionych znalazła się firma WIŚNIOWSKI, a nagrodę odebrał jej właściciel – Andrzej Wiśniowski.

Uroczystość wręczenia statuetki Złote Ziarno, stanowiącej wyraz wdzięczności za zasługi dla gminy, odbyła się 18 września w Sali Posiedzeń Urzędu Gminy w Chełmcu. Podczas spotkania wyróżnionych zostało pięciu przedsiębiorców, działających na tym terenie. Od tego momentu firma WIŚNIOWSKI może cieszyć się zaszczytnym tytułem „Zasłużony dla gminy Chełmiec”. Idea przyznawania tej nagrody powstała w 2014 roku. Nagroda ma charakter prestiżowy i przyznawana jest za realne zasługi dla gminy. Nie dziwi więc fakt, że w związku z działalnością firmy na rzecz lokalnej społeczności, zwiększania zatrudnienia i napędzania lokalnej gospodarki, nagroda ta przyznana została właśnie firmie WIŚNIOWSKI.

Działalność firmy WIŚNIOWSKI od zawsze związana jest z regionem. Dlatego takie wyróżnienie bardzo motywuje do pracy na terenie gminy. To tam właśnie lokowane są nasze kluczowe inwestycje, które przyczyniają się do rozwoju całego regionu. Tu zaczynaliśmy, prowadzimy swoją działalność i tu w dalszym ciągu będziemy się rozwijać – powiedział Andrzej Wiśniowski.

tekst i zdjęcie nadesłała firma Wiśniowski

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.