Strona główna Twoje miasto

Wkrótce turniej osiedla Nawojowska

Koniec lata nie oznacza, że możemy przygotowywać się do zimowego snu i zapomnieć o aktywności fizycznej. Dlatego chcielibyśmy zaprosić mieszkańców do udziału w turnieju piłki nożnej oraz siatkowej na osiedlu Nawojowska, który odbędzie się 10 września. Organizatorzy, czyli Zarząd Osiedla Nawojowska oraz Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zapraszają do wspólnej zabawy i sportowej rywalizacji wszystkich mieszkańców naszego regionu.

Do turnieju można zgłaszać drużyny w jednej z dwóch dyscyplin oraz dwóch kategoriach wiekowych – do lat 16, oraz w kategorii open. Rywalizacja o Puchar Najlepszej Drużyny Osiedla w piłce siatkowej odbędzie się w na boisku do siatkówki pomiędzy 4 osobowymi drużynami. Natomiast miłośnicy 5 osobowej piłki nożnej będą mogli również zdobyć wyjątkowy puchar od organizatorów. Dla najlepszych drużyn oprócz pucharów organizatorzy przewidzieli także nagrody niespodzianki.

Chcielibyśmy, aby ten turniej wszedł na stałe do kalendarza wydarzeń na naszym osiedlu – mówi przewodnicząca Bogumiła Pawlikowska – Będzie to pierwsza edycja, ale liczymy, że inicjatywa spotka się z pozytywnym przyjęciem i będziemy mogli każdego roku spotykać się w znakomitej atmosferze oraz rywalizować, dopingować, a przede wszystkim integrować się jako lokalna społeczność.

Drużyny można zapisywać drogą elektroniczną na adres osiedlenawojowska@gmail.com lub pod nr telefonu 506-988-867 (od poniedziałku 22.08.2016). Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.nawojowska.pl.

Start: 10 września o godz. 10:00. Wpisowe: 0 zł!

tekst nadesłany przez organizatorów

turniej nawojowskaJeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama