Strona główna Twoje miasto

Wnuczka zbiera na rehabilitację babci

Zbieramy pieniądze na rehabilitację naszej Babci, która przeszła rozległy udar niedokrwienny lewej półkuli mózgu. W skutek udaru babcia ma sparaliżowaną prawą stronę, ręka oraz noga wymaga specjalistycznej rehabilitacji, na którą niestety nas nie stać, a na narodowy fundusz zdrowia są bardzo długie terminy. Tutaj liczy się czas, im szybciej zaczniemy rehabilitację tym większa szansa na powrót do zdrowia.

Babcia nie mówi, ale lekarze mówią , że dzięki rehabilitacji może się to zmienić. Więc musimy opłacić logopedę. Potrzebne są też pampersy. Oraz leki, które babcia będzie zażywać na stałe, jest to koszt około 300 zł miesięcznie za same leki.

Lekarze nie dawali babci żadnych szans na to, ze Bedzie chodzić i mówić. Ale jej silna wola i chęć życia pokazały, jak wiele można zdziałać. Babcia rusza chorą nogą. Dlatego tak ważna jest dla nas rehabilitacja.

Wszystkim ludziom o dobrym sercu bardzo dziękujemy.

Informacje o zbiórce na stronie rzutka.pl
Tekst nadesłała Urszula Pierzchała

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na redakcja@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama