Strona główna Twoje miasto

WSB-NLU: obchody 25-lecia działalności

25-lecie WSB-NLU w Nowym Sączu
WSB-NLU. Fot. Janusz Miczek / Twój Sącz

W dniu 3 września 2016 roku na terenie Kampusu WSB-NLU  odbędzie się zjazd Absolwentów połączony z 25-leciem Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu.

W trakcie obchodów Absolwenci i Studenci będą świętować nie tylko jubileusz działalności Uczelni, ale również 70-te urodziny jej wieloletniego Rektora – dr. Krzysztofa Pawłowskiego.

25-lecie WSB-NLU uświetni m.in. koncert z cyklu WSB JAZZ CAFE, podczas którego zagrają Absolwenci sądeckiej Alma Mater i ich przyjaciele. Ponadto, podczas obchodów Absolwenci, którzy zajmują czołowe stanowiska w największych  firmach w zarówno w Polsce, jak i całym świecie, opowiedzą o wypływie Uczelni na ich dotychczasowe kariery zawodowe.

Obchody zakończą się uroczystym toastem i imprezą w Klubie La Rocca.

Program Obchodów 25-lecia WSB-NLU:

14:00 – 15:00 Spotkania przy kawie – wspólne rozmowy i wspomnienia z wykładowcami z okresu studiów;

15:00 – 15:30 Uroczyste przywitanie gości  przez Władze WSB-NLU;

15:30 – 16:00 Wystąpienie Prezydenta WSB-NLU – dr. Krzysztofa Pawłowskiego;

16:00 – 16:40 Prezentacja pn. POTĘGA BIZNESU I TECHNOLOGII, podczas której przedstawione zostaną najnowsze rozwiązania informatyczne w biznesie, m. in. demonstracja użytkowa najnowszego produktu edukacyjno-szkoleniowego pn. Cloud Academy, stworzonego przez Zespół Programowania Systemowego WSB-NLU;

16:40 – 18:00 GODZINA GWIAZD – wystąpienia Absolwentów WSB-NLU;

18:00 – 19:30 Przerwa cateringowa przy muzyce, uroczysty toast z okazji 25-lecia WSB-NLU oraz 70. urodzin Prezydenta WSB-NLU – dr. Krzysztofa Pawłowskiego;

18:00 – 19:30 Koncert z cyklu WSB JAZZ CAFE.

tekst nadesłany przez organizatorów

25-lecie WSB-NLU
Absolwenci Wyższej Szkoły Biznesu – NLU w Nowym Sączu z 1994 roku. Fot. materiały prasowe WSB-NLU

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama