Strona główna Twoje miasto

WSB-NLU szuka Geniusza IT

Reklama

Geniusz IT

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University, uczelnia od wielu lat kształcąca wysokiej klasy specjalistów sektora multimediów i IT tym razem postawiła sobie ambitne zadanie odnalezienia w Polsce prawdziwego pasjonata tej dziedziny – osoby wyjątkowej, ambitnej i zdolnej, pełnej zapału i pasji.

Po ogromnym sukcesie widowisk zatytułowanych “Potęga Informatyki”, w których łącznie wzięło udział  10 000 uczestników Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University z Nowego Sącza organizuje kolejne tego typu wydarzenie, tym razem w nowej odsłonie pod hasłem: ”Geniusz IT”. Impreza będzie transmitowana na antenie Telewizji Polskiej.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które interesują się m.in. Programowaniem, Sieciami komputerowymi, multimediami – animacjami, filmami, grafiką 2D i 3D, robotyką, aplikacjami internatowymi lub mobilnymi, grami komputerowymi, programowaniem i konstrukcją urządzeń itp. Pierwsza nagroda to 10 000 zł i wizyta studyjna w Microsoft Polska. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół średnich z całej Polski.

Rejestracja trwa do dnia 06.10.2017 na stronie konkursu.

tekst nadesłany przez Wyższą Szkołę Biznesu – National Louis University

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama