Strona główna Wiadomości

Wybory 2018. Radnych wybierzemy spośród 217 kandydatów z 7 komitetów [PEŁNA LISTA DO RADY MIASTA]

Reklama

kandydaci do rady miasta Nowy Sącz

Sądecka delegatura Krajowego Biura Wyborczego zakończyła proces rejestracji list kandydatów do 23-osobowej Rady Miasta Nowego Sącza. 21 października wybierać będziemy spośród kandydatów zgłoszonych przez 7 komitetów wyborczych. W czterech okręgach, na jakie podzielony jest Nowy Sącz, o mandat radnego ubiega się łącznie 217 osób.

Oto pełne listy kandydatów do Rady Miasta Nowego Sącza w poszczególnych okręgach. W kolejności numer na liście, nazwisko i imiona kandydata, wiek.

Okręg nr 1 – Osiedla Centrum, Helena, Kochanowskiego, Przetakówka, Stare Miasto, Zabełcze – do podziału 5 mandatów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO GWIŻDŻA SAMORZĄDNY NOWY SĄCZ1 GWIŻDŻ Jerzy Lesław 64
2 POTOCZEK Tadeusz Jan 62
3 CHOWANIEC Urszula 56
4 LEWCZAK-KĄTNIAK Małgorzata Magdalena 46
5 ZARZEKA Kinga Paulina 39
6 MOROZ Zbigniew Janusz 62
7 LIS Leszek Mieczysław 62

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA1 ZIAJA Krzysztof Adam 47
2 SMOLEŃ Mariusz Paweł 46
3 RYBSKI Aleksander Józef 67
4 ALBRZYKOWSKA – CLIFFORD Joanna Zofia 56
5 MRÓZ Piotr Władysław 41
6 BERDYSZ Anna Izabella 21
7 NUREK Katarzyna Agnieszka 29

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA BELSKA, LUCJAN STĘPIEŃ – NOWY SĄCZ NA NOWO1 BELSKA Małgorzata Agnieszka 41
2 SUS Gabriela 43
3 ŻYGADŁO Wincenty Piotr 64
4 ŚLIWA Mirosława Anastazja 55
5 OLEKSY Anna 82
6 SKOWRON Bogusław Jan 47
7 RESZKIEWICZ Jan 57

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GŁUCA „WYBIERAM NOWY SĄCZ”1 PIECH Wojciech Tomasz 51
2 PIĄTKOWSKA Renata Ewa 52
3 CHOWANIEC Elżbieta 72
4 KIEŁBASA Marek Stanisław 55
5 DĄBSKA-DUDEK Katarzyna Natalia 33
6 KAPTURKIEWICZ Tomasz Jan 47
7 MAŚLANKA Przemysław Tomasz 22

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MULARCZYK Iwona Barbara 48
2 KWIATKOWSKI Janusz Marian 61
3 GAWŁOWSKI Przemysław Krzysztof 57
4 PIPREK Maria 72
5 OLEJNIK Krzysztof Ryszard 42
6 PAZGAN-KOŻUCH Iwona Maria 37
7 LEGUTKO Piotr Tadeusz 60

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1 ŻYTKOWICZ Barbara Aleksandra 43
2 DUNST Radosław Adam 40
3 IWANCZEWSKA Lidia Zofia 68
4 ŚLĘZAK Stanisław 74
5 KOSTUR Małgorzata 61
6 TUPIK Zbigniew Michał 64
7 HURYN Tadeusz Antoni 68

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA1 FECKO Grzegorz Józef 46
2 SŁOWIK Michał Andrzej 34
3 SUROWIAK Małgorzata Alicja 57
4 MOLENDA Maria Maja 39
5 BODZIONY Justyna Karina 46
6 JEŻ Roman Mieczysław 46
7 LOREK Andrzej 61

Okręg nr 2 – Osiedla Barskie, Chruślice, Falkowa, Gołąbkowice, Piątkowa, Westerplatte – do podziału 5 mandatów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO GWIŻDŻA SAMORZĄDNY NOWY SĄCZ1 MENIO Lesław Marian 63
2 GAJZLER-MOKRZYCKA Anna 54
3 KACZMARCZYK Krystyna Maria 56
4 PRZETACZNIK Krzysztof Marian 51
5 OLENICZ Artur Maciej 49
6 SKRZYPIEC Danuta Irena 52
7 BARTKOWSKA Janina 62

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA1 PROSTKO Maciej 30
2 ŁUKASIK Karolina Anna37
3 SKOCZEŃ Anna Lucyna 49
4 ŁOBODZIŃSKA-OBRZUT Agnieszka Bogusława 31
5 ROJNA Marcin Karol 45
6 WAŚKO Nikodem Emanuel 41
7 OTTO Joanna Adrianna 43

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA BELSKA, LUCJAN STĘPIEŃ – NOWY SĄCZ NA NOWO1 DYREK Grzegorz Józef 41
2 KACZMARCZYK Aneta Bożena 44
3 LIS Dariusz 51
4 SALAMON Jacek Józef 74
5 FECKO Beata Magdalena 41
6 ŻURAWSKA-TARASEK Olga Patrycja 36
7 KUBOWICZ Wacław Kazimierz 57

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GŁUCA „WYBIERAM NOWY SĄCZ”1 LEDZIŃSKI Grzegorz Janusz 36
2 PYCH Anna Maria 34
3 GWIŻDŻ Mieczysław Jan 76
4 FAŁOWSKI Kazimierz Szczepan 56
5 KLIMEK Ewa Krystyna 50
6 BARTULA Franciszek 66
7 MARUSIAK Agata Krystyna 51

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CZERNECKI Artur Julian 54
2 CISOŃ Tomasz Dariusz 38
3 ORZEŁ Ilona Dorota 51
4 RĄCZKOWSKI Antoni Józef 65
5 BOJARCZUK Danuta Maria 58
6 BOCHEŃSKI Józef Leszek 75
7 SUS Iwona Teresa 34

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 ZUBRZYCKA Marta Maria 63
2 SMOLEŃ Stanisław Andrzej 65
3 KOSEK Lucyna 38
4 KOZIEŁ Eugeniusz 63
5 PIESZCZOCH Helena 63
6 BARTKOWSKI Tadeusz Stanisław 69
7 SOKOŁOWSKI Stanisław 73

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA1 HOJNOR Józef Krzysztof 60
2 BASTA Tomasz Piotr 38
3 KROCZEK Dominika 68
4 ŁUKASIK Andrzej Tadeusz 63
5 MORAWSKI Marian 61
6 ZWOLIŃSKA Klaudia Kinga 19
7 BRODA Małgorzata Józefa 49

Okręg nr 3 – Osiedla Gorzków, Kilińskiego, Millenium, Nawojowska, Wojska Polskiego, Zawada- do podziału 7 mandatów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO GWIŻDŻA SAMORZĄDNY NOWY SĄCZ1 CHRUŚLICKI Janusz Andrzej 65
2 NOSAL Krystyna 53
3 FECKO Renata Janina 54
4 KAUFMAN Adam 61
5 KREROWICZ Agnieszka Elżbieta 37
6 ORZECHOWSKI Paweł 25
7 PRZYBYSZ Janina Izabela 64
8 KOWALIK Krystian Hubert 37
9 BOŻYK Alina Joanna 57

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA1 KRAWCZYK Krzysztof Łukasz 40
2 GIENIEC Leszek Jakub 43
3 SERUGA-TOKARZ Renata Krystyna 42
4 USZKO Ryszard Władysław 66
5 PANIAK-SZCZEPANIEC Elżbieta Ewa 30
6 ZALEJSKI Sylwia Barbara 45
7 DYDA Tomasz Aleksander 43
8 ORLOF Alina Maria 48
9 STAWIARZ Radosław 35

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA BELSKA, LUCJAN STĘPIEŃ – NOWY SĄCZ NA NOWO1 STACHURSKI Łukasz Jan 37
2 RYNKIEWICZ Katarzyna Maria 43
3 BODZIONY Sławomir Tadeusz 56
4 CZAJA Małgorzata Teresa 36
5 RUCHAŁA Marek Ryszard 45
6 KOSIBA-WOLSKA Anna Aleksandra 31
7 HOSZOWSKI Grzegorz Stanisław 44
8 GARNCARCZYK Grażyna Małgorzata 51
9 SALAMON Maciej Stefan 45

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GŁUCA „WYBIERAM NOWY SĄCZ”1 GŁUC Krzysztof Michał 51
2 DROŻDŻ Miłosz Konrad 38
3 GRYŹLAK Józef 68
4 MROZOWSKA-STRUK Iwona Maria 44
5 SALAMON Jacek 55
6 KUNICKA Agnieszka Maria 31
7 KIEMYSTOWICZ Bożena Józefa 60
8 WOLANIN Dorota Rozalia 54
9 OLESIAK Kamil Leszek 23

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 JUROWICZ Barbara Stanisława 47
2 BODZIONY Andrzej Grzegorz 42
3 DUMANA Dawid Piotr 33
4 WĘGRZYN Halina Kinga 66
5 PANCERZ Andrzej Stanisław 63
6 KWITOWSKA Bożena Maria 63
7 ROLKA Marian Bolesław 49
8 DOBEK Łukasz Tadeusz 43
9 ZYGADŁO Beata Iwona 47

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1 SADLISZ Marek Zygmunt 67
2 LEGUTKO-NADOLSKA Małgorzata Teresa 32
3 WRÓBEL Kazimierz 61
4 ZWIJACZ Magdalena Maria 56
5 KOSEK Sebastian Krzysztof 39
6 MIROŃCZUK Elżbieta Maria 66
7 JABŁOŃSKI Józef 58
8 ROCZNIAK Jolanta Krystyna 61
9 OŻÓG Krzysztof Marian 66

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA1 GAJDOSZ Tadeusz Władysław 50
2 FILAS Lesław Jan 38
3 WITKOWSKA Krystyna 56
4 WOLNY Magdalena Bożena 58
5 PIASECKA Ewa 63
6 GRZEŚKÓW Piotr 48
7 CABAŁA Zdzisław Zygmunt 64
8 MAJKA Anna 70
9 SKOCZEŃ Izabela Agnieszka 47

Okręg nr 4 – Osiedla Biegonice, Dąbrówka, Kaduk, Poręba Mała, Przydworcowe, Szujskiego, Wólki – do podziału 6 mandatów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO GWIŻDŻA SAMORZĄDNY NOWY SĄCZ1 MOTYKA Stanisław 64
2 MAJCA Stanisław Wojciech 66
3 SIOKAŁO Elżbieta Halina 51
4 MROWCA Radosław Adrian 27
5 DZIADOWICZ Marcin 33
6 IWANICKA Maria 56
7 WOLAK Irena Stanisława 66
8 LUPA Paweł Krzysztof 61

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA NOWOSĄDECKA LUDOMIRA HANDZLA1 POREMBA Marta Helena 39
2 BERDYCHOWSKI Robert Marek 48
3 SOWA Marta Maria 56
4 PROKOPOWICZ Jakub 33
5 WAŚKO Justyna Aleksandra 27
6 GRZEGORZEK Aneta Kinga 44
7 SMOLEŃ Robert Tadeusz 50
8 IZWORSKI Dariusz Józef 28

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA BELSKA, LUCJAN STĘPIEŃ – NOWY SĄCZ NA NOWO1 NĘDZA Grzegorz Stanisław 41
2 KAFLIŃSKA Kinga Łucja 38
3 DZIEDZIC Julian Kazimierz 23
4 GRABSKA Ewelina Elżbieta 37
5 BAR Robert Jerzy 47
6 SZAFRAN Michał Grzegorz 36
7 DAMIAN Jacek Andrzej 50
8 BAUER-DUHA Agata Małgorzata 39

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GŁUCA „WYBIERAM NOWY SĄCZ”1 KĄDZIOŁKA Michał Bartosz 30
2 SAS Kazimierz 71
3 LEGUTKO Konstanty Andrzej 59
4 DUDZIK Jadwiga Elżbieta 61
5 ROGÓŻ Maciej Jakub 25
6 TOKARCZYK Agnieszka Beata 43
7 HUDZIK Bożena Dorota 57
8 LEŚNIAK Krzysztof 44

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CABAŁA Teresa Stanisława 63
2 DYREK Krzysztof 49
3 BASIAGA Jerzy Krzysztof 68
4 PIĘTKA Jacenty 62
5 KUBACKA Barbara 45
6 ZAKRZEWSKI Leszek Bogumił 53
7 SUCHONEK Beata Jadwiga 54
8 CEBULA Andrzej Edward 46

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1 WASILUK Ryszard Mikołaj 65
2 TEKIELA Piotr Paweł 59
3 GRYGIEL-HURYN Anna 76
4 DŁUGOSZ Krzysztof 52
5 CIOSEK Halina Marianna 70
6 SMĘTEK Mieczysław 72
7 SAWICKA Wanda Alicja 64
8 MIKSIEWICZ Adam Stefan 72

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA1 ZEGZDA Leszek Jan 60
2 KACZWIŃSKI Mieczysław Janusz 54
3 BORKOWSKA Bożena Lucyna 60
4 RYGLEWICZ Marek 65
5 STOJAK Ryszard Władysław 58
6 POPIELA Danuta Jolanta 60
7 MICHALIK Sylwester 28
8 SIEDLARZ Ewa Maria 55

Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Reklama