Strona główna Kultura i imprezy

XIV Wiosenny Festiwal Artystów Piosenki “Pamiętajcie o Ogrodach”

Reklama

XIV Festiwal “Pamiętajcie o Ogrodach” odbędzie się w dniach 21,22 i 24 marca br. w Małopolskim Centrum Kultury Sokół. W tym roku zaproszono Piotra Machalicę, Annę Jurksztowicz oraz Anię Rusowicz – poinformowali organizatorzy. Sprzedaż biletów ruszy 20 lutego.

Piotr Machalica wystąpi programie “Mój ulubiony Młynarski”. Recital to hołd składany Mistrzowi przez Machalicę, który Jego piosenki śpiewa od zawsze. Tym razem jednak powstał koncert przeplatany opowieścią i poezją – składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza.

– Następnie na scenie MCK Sokół usłyszymy jeden z najpopularniejszych polskich wokali należący do Anny Jurksztowicz – uwielbianą za krystalicznie czysty głos i ujmujące wykonanie takich przebojów jak: “Czas nas uczy pogody”, “Zmysły”, “Matki, żony i kochanki”. W ten wyjątkowy i liryczny wieczór z pewnością wybrzmią również inne największe przeboje piosenkarki – zapowiadają organizatorzy.

Festiwal zakończy się koncertem kompozytorki i zdobywczyni czterech nagród “Fryderyk” – Ani Rusowicz, która zaprezentuje utwory ze swoich płyt “Mój Big-Bit” oraz “Genesis”.

(iw)

pamiętajcie o ogrodach