Strona główna Twoje miasto

Zapisy do miejskich eliminacji turnieju piłkarskiego dla dzieci

Z początkiem stycznia w Nowym Sączu ruszyły zapisy do Eliminacji Miejskich turnieju piłkarskiego dla dzieci – Deichmann Minimistrzostwa. Zgłoszenia przyjmowane są w czterech kategoriach wiekowych: U-13, U-11, U-9 oraz U-7.

Eliminacje Miejskie odbywać się będą w weekendy od 16 kwietnia do 12 czerwca. Każda drużyna bierze udział w turnieju od początku do końca. Zespoły z U-9 oraz U-11 przez pierwszych siedem weekendów rozgrywać będą spotkania ligowe. W ostatni weekend odbędzie się faza play-off, której zwycięzcy awansują do ogólnopolskiego Finału Finałów. Kategorie U-7 oraz U-13 zakończą rozgrywki na Eliminacjach Miejskich.

Na uczestników czekają nagrody. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy dyplom oraz medal. Podczas Eliminacji Miejskich najlepsze trzy zespoły z kategorii U-9, U-11 oraz U-13 otrzymają puchary, a w U-7 zostaną nimi uhonorowane wszystkie zgłoszone drużyny. Nagrodą główną dla zwycięzców edycji 2016 w U-9 oraz U-11 jest wyjazd na mecz Bayernu Monachium. Dodatkowo spośród wszystkich zespołów zgłoszonych do turnieju z całej Polski zostaną wylosowane dwa, które zobaczą na żywo mecz Borussii Dortmund.

Zapisy trwają do 25 marca lub do wyczerpania miejsc. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 509 110 073. Więcej na www.kochamsport.pl lub pod numerem infolinii 607 737 770.

tekst nadesłany przez Stowarzyszenie Kochamy Sport

Deichmann Minimistrzostwa Nowy SączJeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama