Strona główna Twoje miasto

Zawody w zjadaniu hot-dogów z kogucikiem

zawody w zjadaniu hot-dogów Nowy Sącz 2016W najbliższą sobotę (9 lipca) na terenie Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu podczas Imienin Miasta odbędą się „Zawody w zjadaniu Hot-Dogów z Kogucikiem” oraz warsztaty kulinarne dla dzieci. Początek o godz. 16.00.

Na czym polegają zawody? Na zjedzeniu w ciągu 3 minut jak największej ilości hot-dogów. Wygra ten uczestnik, który zje największą ilość hot-dogów w ciągu wyznaczonego czasu. Jeżeli kilku uczestników zje tyle samo hot-dogów, wtedy przeprowadzona zostanie dogrywka. W dogrywce trzeba będzie zjeść 3 hot-dogi, najlepszy czas wyłoni zwycięzcę.

Zawodnicy będą zjadali hot-dogi na scenie amfiteatru w Parku Strzeleckim. Tam też zostaną wręczone zwycięzcom nagrody, które ufundowała firma Konspol. Jest o co zawalczyć. Nagrodą za I miejsce jest telewizor 32”, za II miejsce – tablet, za III miejsce – soundbar lub expres do kawy. Wszyscy uczestnicy otrzymają nagrodę pocieszenia w postaci upominkowego kartonu produktów firmy Konspol.

Każdy uczestnik zawodów otrzyma pamiątkowy dyplom, a osobom, które zajmą trzy pierwsze miejsca w swojej kategorii dodatkowo wręczone zostaną medale oraz nagrody ufundowane przez sponsora konkursu.

Równolegle odbywać się będą warsztaty kulinarne dla maluszków. Dzieci pod okiem specjalistów będą mogły samodzielnie wykonać potrawy. Każde dziecko oprócz gwarancji dobrej zabawy otrzyma pamiątkowe gadżety.

tekst nadesłany przez organizatorów

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

Reklama