Strona główna Twoje miasto

Zgłoszenia do Nagrody im. Dra Jerzego Masiora 2018: Szukamy utalentowanych artystów!

Nagroda Dra Jerzego Masiora
Fragment Koncertu Galowego połączonego z wręczeniem Nagrody im. Dra Jerzego Masiora, MCK Sokół, grudzień 2017.

 

Fundacja im. Dra Jerzego Masiora, jak co roku, przyjmuje zgłoszenia kandydatur do Nagrody im. Dra Jerzego Masiora 2018. Nagroda wręczana jest młodemu (do 25 lat) artyście z terenów Sądecczyzny, który w danym roku wykazał się wybitnymi osiągnięciami w swojej dziedzinie, np. w muzyce, literaturze, sztukach plastycznych, fotografii itp. Swojego kandydata może zgłosić każda pełnoletnia osoba.

Nominowani oraz laureat zostaną wyłonieni spośród kandydatów przez specjalnie powołaną do tych celów Kapitułę Nagrody, w której skład wchodzą specjaliści poszczególnych dziedzin sztuki, a swoje talenty będą mieli okazję zaprezentować w czasie Koncertu Galowego w MCK Sokół 15 grudnia br.

Termin przesyłania zgłoszeń mija 23 listopada br. Kontakt: 504 201 322, kontakt@fundacjajm.pl

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy

tekst i zdjęcie nadesłane przez organizatorów

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na redakcja@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.

 

Reklama