Strona główna Twoje miasto

Zmiany na stanowiskach Zastępców Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu

Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu

W piątek, 9 marca, mł. insp. Jarosław Tokarczyk – Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, oficjalnie wprowadził na nowe stanowiska swoich Zastępców i wręczył im rozkazy personalne Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie o powierzeniu pełnienia obowiązków służbowych.

Na stanowisko pełniącego obowiązki I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu awansował dotychczasowy zastępca – mł. insp. Jerzy Polczyk, natomiast na stanowisko pełniącego obowiązki Zastępcy Komendanta, awansował dotychczasowy Naczelnik Wydziału Kryminalnego sądeckiej Policji – nadkom. Tomasz Florek. Nowy Zastępca dziękował za zaufanie jakim go obdarzono powierzając mu tak odpowiedzialne stanowisko oraz gwarantował, że dołoży wszelkich starań by pełnić je jak najlepiej.

Komendant Tokarczyk pogratulował awansu swoim zastępcom, życząc dalszych sukcesów. Gratulacje i słowa uznania nowym zastępcom przekazała także obecna na uroczystości kadra kierownicza sądeckiej Policji.

Ponadto, z dniem 9 marca na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku awansował długoletni Naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu sądeckiej Policji – podinsp. Grzegorz Wyskiel.

komunikat nadesłany przez Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu