Strona główna Twoje miasto

ZUS zaprasza na “Tydzień Przedsiębiorcy 2017”

Tydzień Przedsiębiorcy ZUSZakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Nowym Sączu zaprasza na „Tydzień Przedsiębiorcy”. Od 11 – 15 września  2017 r.  przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z ciekawych, bezpłatnych szkoleń w Nowym Sączu,  Nowym Targu, Limanowej.

Zmiany w opłacaniu składek, elektroniczne zwolnienia lekarskie oraz sposoby radzenia sobie z długiem w ZUS – to tylko niektóre z polecanych tematów tegorocznego „Tygodnia Przedsiębiorcy”.

Zagadnienia, które chcemy przybliżyć to:

  • Pakiet nowego przedsiębiorcy (rozpoczynającego prowadzenie działalności gospodarczej),
  • e-Składka – nowy wymiar rozliczeń oraz e-ZLA elektroniczne zwolnienia lekarskie.
  • Świadczenia krótkoterminowe z systemu ubezpieczenia społecznego, wypłata i rozliczanie w ciężar składek na ubezpieczenia społeczne
  • Delegowanie pracowników w świetle przepisów prawa unijnego.
  • Przy stoiskach na Salach Obsługi Klientów zapraszamy do założenia profili na Platformie Usług Elektronicznych.

To tylko niektóre zagadnienia poruszane na seminariach w ramach „Tygodnia Przedsiębiorcy” Warto zapisać się  już teraz. Informacje dostępne  na stronie www.zus.pl.  Zapisy na seminaria przyjmowane  są pod numerem tel. 18/449-81-96, kom. 502-001-021, e-mail: rzecz.nowysacz@zus.pl lub Sala Obsługi Klientów ZUS.

tekst nadesłany przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Tydzień Przedsiębiorcy ZUS Nowy Sącz Nowy Targ Limanowa

Jeśli chcesz poinformować mieszkańców Nowego Sącza o jakimś wydarzeniu, podzielić się przemyśleniami, uważasz, że dzieje się coś ciekawego, interesującego, intrygującego albo niepokojącego czy bulwersującego – opisz to, zrób zdjęcie, nagraj film i przyślij na twojemiasto@twojsacz.pl Najciekawsze materiały publikujemy w rubryce Twoje Miasto.