Strona główna Kultura i imprezy

Zwariowany komisariat w Starym Sączu

Reklama

zwarkom

Na komedię “Zwariowany komisariat” w obsadzie złożonej z popularnych aktorów zaprasza w sobotę 10 maja (godzina 19) do starosądeckiego “Sokoła” tamtejsze Centrum Kultury i Sztuki.

Organizatorzy tak zachęcają do udziału w spektaklu:

Bohaterów sztuki charakteryzuje alogika myślenia, która powoduje całkowity nonsens w komunikacji pomiędzy nimi. W formie jest to bardziej spektakl kabaretowy niż klasyczna komedia.
Komendant Obracaj, jest najstarszy stażem w komisariacie, trochę megaloman, często cytuje znane przysłowia zmieniając ich kontekst.
Zazdrosny o żonę, również policjantkę Ziutę Kwas-Obracaj, podejrzewa ją o romans z agentem Tomkiem, karnie przeniesionym z CBA za nieudane operacje specjalne. Aspirant Warzecha, który próbuje naprawić swoją złą reputację pijaka, wykonuje zadania specjalne, między innymi poszukując w terenie iluzjonisty z “żółtym ptakiem”.
Komisariat odwiedzają, minister resortu z małżonką, generał policji a co wyniknie z tej wizyty, zobaczycie Państwo sami. Wartka akcja, przezabawne dialogi, i absurdalne sytuacje nie pozwolą widzom na sekundę nudy”.

W spektaklu występują m.in. Ewa Kuklińska, Jacek Fedorowicz, Jacek Kawalec, Piotr Pręgowski, Tadeusz Ross i Michał Milowicz. Bilety indywidualne kosztują 75 złotych i można je nabywać w systemie ekobilet.pl

(iw)

Reklama