Strona główna Wiadomości

Dyplomy dla absolwentów PWSZ

Reklama
20160722_dyplomy_dla_absolwentow_pwsz_20
Zastępca prezydenta Nowego Sącza Wojciech Piech gratuluje jednej z absolwentek PWSZ. Fot. UM NS

Kilkuset absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odebrało właśnie dyplomy ukończenia studiów.

22 lipca uroczyście wręczono dyplomy ponad 80 absolwentom Instytutu Zdrowia PWSZ, studiującym na kierunkach Pielęgniarstwo oraz Ratownictwo medyczne. Gratulacje absolwentom zgromadzonym na instytutowych uroczystościach złożyli m.in. Prorektor ds. nauki, rozwoju i współpracy doc. dr Marek Reichel oraz Prorektor ds. studenckich i kształcenia dr Halina Potok.

absolwenci PWSZ Instytut Zdrowia
W roku akademickim 2015/16 mury PWSZ w Nowym Sączu opuściło ponad 80 Absolwentów studiów stacjonarnych na kierunkach: Pielęgniarstwo oraz Ratownictwo medyczne. Fot. PWSZ w Nowym Sączu

Tego samego dnia w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów absolwentom Instytutu Ekonomicznego.Uczestniczyły w nim m.in. władze PWSZ, dyrekcja Instytutu oraz przedstawiciele samorządu lokalnego.

absolwenci PWSZ w Nowym Sączu Instytut Ekonomiczny
Kolejnych 190 osób może posługiwać się tytułem zawodowym licencjat, który zwieńczył kształcenie na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych w ramach kierunku Ekonomia. Fot. PWSZ w Nowym Sączu

Jak poinformowała Uczelnia, kolejnych 190 osób może posługiwać się tytułem zawodowym licencjat, który zwieńczył kształcenie na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych w ramach kierunku Ekonomia, oprócz tego 10 osób uzyskało tytuł, kończąc kształcenie na studiach stacjonarnych na kierunku e-Administracja.

(iw), źródło PWSZ w Nowym Sączu